ראשי19

חברת קנסר הופ פועלת בתחום הבדיקות הגנומיות והמולקולריות משנת 2010. אנו מציעים את מגוון הבדיקות המתקדם ביותר בהתאמה אישית למצב הקליני, עם מעטפת שירות ייחודית למטופל.
עומדים לרשותך עם צוות עובדים מקצועי ומיומן, בתקשורת ישירה ובשקיפות מלאה.

שיטת הפעולה שלנו:

בדיקה גנומית מקיפה – DNA + RNA + Proteins
כולל מדדי אימונותרפיה: PDL1+ MSI + TMB

מעבדת פרדיים, מאושרת CAP & CLIA , ארה"ב

בדיקה מקיפה ביותר להתאמה ותעדוף של טיפולים כימותרפיים, ביולוגיים, אימונתרפיים והורמונליים, עומק קריאה של X1,000 חזרות,ן5 ימי עבודה, מתאים גם לדגימות קטנות במיוחד.

בדיקת ביופסיה נוזלית –
ריצוף ctDNA של 73 גנים + MSI + PDL1

מעבדת Cell Max, מאושרת CAP & CLIA , ארה"ב (וסניפים בעולם CAP)

בדיקה מקיפה: ריצוף גנטי עמוק ctDNA של 73 גנים בעומק קריאה X20,000 + בדיקת MSI + בדיקת PDL1 מבוססת תאי CTC. התמקדות בגנים בעלי משמעות טיפולית, איתור וספירת תאי CTC למעקב אחר יעילות טיפול וזיהוי מוקדם של חזרת מחלה.

בדיקת פנל רחב 435 גנים + MSI + TMB

מעבדת KEW, מאושרת CAP & CLIA , ארה"ב

בדיקת פנל רחבה ועמוקה כולל כל סוגי האברציות הגנומיות, בדיקת עומס מוטציות ב-400+ גנים מספקת דיוק מקסימלי הקרוב ל- Whole Exom,י99% הצלחה בהפקת תוצאות גם מדגימות קטנות, 7-10 ימי עבודה.

בדיקה לזיהוי מקור גידול עבור CUP

מעבדות Ferrer, אישורי ISO ו-CE-IVD , ספרד

בדיקת אפיגנטיקה חדשנית של חוקר הסרטן הנודע פרו' מנואל אסטלר, מומחה עולמי בתחום האפיגנטיקה (מעל 500 פרסומים מדעיים). איתור מקור הגידול באמצעות פרופיל מתילציה של ה- DNA,י87% הצלחה בהבחנה בין 38 סוגי גידולים שונים.

קישור להתוויה הרפואית בסל הבריאות

חברת קנסר הופ פועלת בתחום הבדיקות הגנומיות והמולקולריות משנת 2010. אנו מציעים את מגוון הבדיקות המתקדם והמקיף ביותר בהתאמה אישית למצב הקליני, עם מעטפת שירות ייחודית למטופל.
עומדים לרשותך עם צוות עובדים מקצועי ומיומן, בתקשורת ישירה ובשקיפות מלאה.

שיטת הפעולה שלנו:

הפנייה של רופא תזכה את המטופל בהנחה של 500 ש"ח על ביצוע בדיקה.​

שלח הודעה